Doporučené - spřátelené weby

www.facebook.com/vladkaskacelovacom/

https://bluevelvetine.deviantart.com/

 

www.blondesanddiamonds.com - krásné stránky Gabriely a Valentynky Ottové, které vám nabídnou kolekce luxusních triček a mikin, pro děti i dospělé, vše v nejlepší kvalitě, fair trade, ekologické a hlavně - velmi originální a pohodlné. Kolekce dětských triček  "Super Power" je potištěna obrázky nakreslenými  automatickou kresbou ( Viki Skácel ) a jsou stejně jako všechna ostatní trika z nejkvalitnější ekologické bavlny. Všechny produkty si můžete přímo na stránkách objednat a koupit. Pokud máte rádi trochu luxusu, kvalitu a krásný design, budete spokojeni.

 

www.fyzio-vltavinek.cz    (velmi krásné a profesionální stránky mimořádné ženy Jany Skalové, která se již 30 let věnuje dětské fyzioterapii a jejími nejčastějšími klienty jsou miminka a zkrátka děti. Její schopnost porozumět dětské duši i její profesionální přístup ji činí vyjímečnou a já si jí nesmírně vážím. Hledáte-li terapeuta pro sebe nebo své dítě, neváhám a doporučuji Janu, kterou najdete v Plzni.)

 

www.centrummaja.info  (zajímavé stránky dvou stejně zajímavých bytostí Martiny Janecké Mgr. a Jany Voleníkové, které nabízejí své mimořádné služby v krásném prostředí centra Maja v Liberci a obě profesionálně praktikují Kraniosakrální terapii CHR a ještě mnohem víc. Hledáte-li svého terapeuta v Liberci, už nehledejte, už máte..)

 

www.harmony-e.com ( velmi příjemné stránky nabité energií jejich majtelky paní Lenky Svítilové, která působí v Brně. Svým klientům má rozhodně co nabídnout,  mimo jiné úžasnou Kraniosakrální terapii cestou hluboké relaxace a jako jedna z prvních v česku i techniku Neuro-spinální rebalance. Hledáte-li svého terapeuta v Brně, Lenku určitě doporučuji.)

 

www.centrumspirala.cz    ( rehabilitační centrum v Praze pod vedením úžasné bytosti paní Renaty Vodičkové Dis, která pracuje zejména s postiženými dětmi a jejich rodiči. Mimo jiné metody využívá i synergické reflexní terapie, která  se často kombinuje právě s Kraniosakrální terapií. Renata je člověk mimořádných kvalit i schopností a velmi si jí vážím nejen pro její práci, ale jako člověka a vyjímečné ženy. )

 

www.reflexologiekranio.wordpress.com ( jednoduché, jemné stránky velmi zajímavé osobnosti Mgr.lvy Jobové, která působí v Brně. Líbí se mi, že Iva nepotřebuje spousty slov, aby vyjádřila, co nabízí a rozhodně má co předat. Hledáte-li svého terapeuta v Brně, doporučuji. )

 

https://vacy.parcon.cz ( masážní salón Václav Černý v Hradci Králové - masáže a terapie.... Venda dělá taky úúúúžasné kranio cestou hluboké relaxace )

 

www.zaneta-scupalova.cz  zajímavé stránky ještě zajímavější ženy Žanety Ščupalové.... Když jsem Žanetu poznala, byla kosmetička, která se zajímá o spoustu dalších věcí v našem životě. Dnes široký záběr její činnosti i vědomostí daleko přesahuje její původní zaměření. Je to obdivuhodná žena, kterou nesmírně obdivuji a vím, že má rozhodně co předat ostatním. Působí v Ostravě. )

 

www.relax-eva.cz ( nově vznikající stránky velmi zajímavé ženy - Evy Jodasové, která žije i působí v Neratovicích.... nezapomenutelná je její masáž hlavy... je to snad jediný člověk na světě, kterému jsem dovolila mi masírovat hlavu a umastit vlasy !... nicméně, stálo to za to :-) Eva taky skvěle praktikuje kraniosakrální terapii cestou hluboké relaxace a další techniky )

 

www.dotekyuzdravuji.wbs.cz -  krásné, jemné stránky Evy Křížové a Hanky Šípkové - které dostatečně seznamují s technikou Kraniosakrální terapie, kterou obě praktikují s profesionálním přístupem a láskou. Hledáte-li terapeuta Kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace v Olomouci a okolí, pak doporučuji ....vyzkoušejte, rozhodnete se sami

 

www.kraniosakralni-terapie.websnadno.cz  - velmi jemné, nově vznikající stránky, stejně jemné, vnímavé a citlivé duše Květy Erbenové, která se vydává na samostatnou "cestu pomoci druhým" prostřednictvím Kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace a dalších metod, které předává....)

 

www.kranioslany.webnode.cz 

(nové, jemné stránky vynikající terapeutky Ludmily Brožové, která je jednou z těch žen, které dokazují, že nikdy není pozdě na životní změny a které si za její přístup k životu, její nadhled, znalosti a názory velmi vážím. Hledáte-li terapeuta kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace ve Slaném a okolí, doporučuji právě ji.)

 

https://www.masazepohoda.cz/ -  jemné, působivé stránky nenápadné, ale přitom velmi silné ženy Jany Votrubcové, která si svým velkým srdcem a laskavým přístupem získá jistě každého klienta. Kraniosakrální terapii cestou hluboké relaxace " v jejím podání" neváhám doporučit. Jana působí v Ústí n/Labem.

 

https://lecive-byliny.webnode.cz/ - příjemné, zelené (jako bylinky) stránky pulzující informacemi, zcela mimořádného človíčka, který si říká Byli. Bylo mi opravdu ctí Bylimu předat umění překrásné Kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace, kterou podtrhuje svými dalšími schopnostmi a navíc vkládá svou "křišťálovou" energii. Nepozastavujte se nad věkem tohoto velmi mladého terapeuta a užívejte si vše, co vám může předat. Tento mladý muž nepochybně patří k "nové generaci" dětí, které nám pomáhají a ukazují naši skutečnou cestu. Byli působí v Neratovicích a jak jinak, doporučuji.

 

 www.energetickeleceni.cz       - příjemné stránky, podbarvené zvláštní fialovou barvou, která podtrhuje osobnost jejich majitelky Mgr. Lady Hejnové, která se věnuje ve své praxi zejména Kraniosakrální terapii a je mi velkou ctí, že si zamilovala právě Kranio CHR (cestou hluboké relaxace): Lada je terapeut, který vám má určitě co předat a proto hledáte-li svého terapeuta v Rousínově, pak ji určitě doporučím.


www.kranio-relax.cz - nádherné stránky, které pulzují velmi jemnou energií "kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace" terapeutky Evy Libnarové z Hrádku n/Nisou. Evu si pamatuji, když poprvé přišla pouze "vyzkoušet kranio" a pak objevila skutečné kouzlo této nádherné metody a zamilovala se do ní, stejně jako já. Eva patří k terapeutům, kteří nejen, že umí pracovat s klientem, ale především neustále pracují sami na sobě. Hledáte-li terapeuta v Hrádku a okolí, určitě doporučuji Evu.

 

www.komplexnifyzioterapie.cz - jemné a příjemné stránky stejně příjemného človíčka - profesionálního fyzioterpeuta Mgr. Vítka Kubiase, který je nejen vynikajícím fyzioterapeutem s vysokou vnímavostí lidského těla, ale je i vynikajícím terapeutem Kraniosakrální terapie CHR, který působí v Zelenči u Prahy.

Hledáte-li v Praze a okolí, Vítka určitě doporučuji.

 

www.masaze-kalokagatia.cz - krásné stránky krásné a profesionální majitelky Bc.Ivy Fajové ze Strakonic. Iva působí dojmem velmi křehké bytůstky, ale je to skutečný profesionál na svém místě.  Je mimořádně vnímavá, vyzařuje klid a vyrovnanost a je vynikajícím terapeutem kraniosakrální terapie CHR. Hledáte-li svého terapeuta ve Strakonicích, Ivu určitě doporučím.

 

www.dobrepocity.sk - příjemné stránky ještě příjemnějších a zajímavých lidiček Borise a Nadi Scheerových, kteří působí ve Skalici (SK). Boris i Naďa pracují společně a ve svém studiu nabízejí kromě kosmetického ošetření i nejrůznější terapeutické techniky. Oba jsou také vynikající terapeuti kraniosakrální terapie CHR a rozhodně svým klientům mají co předat. Hledáte-li svého terapeuta hned za hranicemi - ve Skalici, doporučuji "Dobré pocity".

 

www.moudre-telo.cz - krásné a jemné stránky Bc. Hanky Partykové, která působí v Brně a částečně v Praze. Hanka umí pracovat s celým tělem, hodně prostoru věnuje vědomé sexualitě ( která je často tabuizována a zúžena pouze na sexuální akt, přitom je však velmi důležitá) a práci s kundalíní energií formou jógy a je skvělou terapeutkou kraniosakrální terapie CHR. Hanka si prošla nelehkým osobním vývojem a ve své práci má určitě co předat. Jako terapeutku ji určitě doporučuji.

 

www.ella-listopadova.cz - velmi krásné stránky jejich majitelky Michaely Listopadové. Ella je terapeut, který vám má určitě co nabídnout. Je velmi vnímavá a umí dobře rozpoznat potřeby klienta v dané chvíli. Skvěle pracuje s přímým vnímáním informace a umí ji citlivě předat dál. Ella je mimo jiné i výbornou terapeutkou kraniosakrální terapie CHR a Neuro - spinální rebalace. Hledáte-li svého terapeuta v Olomouci, Ellu určitě doporučuji.

 

www.masazeterapiezlin.cz - další příjemné stránky terapeutky Pavlínky Zátopkové, která působí ve Zlíně. Pavla je velmi pozoruhodná a silná žena, která dokázala svůj handicap - omezený sluch - transformovat do mimořádných schopností a mimořádně vyvinuté vnímavosti, kterou nyní umí dobře využít jako terapeut. Při své práci s klientem umí pracovat s automatickou kresbou, automatickým písmem i přímou informací. Je také skvělým terapeutem kraniosakrální terapie CHR. Hledáte-li terapeuta ve Zlíně, Pavlu doporučuji.

 

www.pilatesinstitutebrno.estranky.cz - krásné stránky plné informací lektorky a terapeutky Ivety Bartošové. Iveta je profesionální cvičitelka (pilates, jóga, SM systém, rehabilitační cvičení, cvičení pro těhotné, děti atd. ) ale i vynikající terapeut kraniosakrální terapie CHR. Iveta umí dobře pracovat s tělem klienta - na fyzické i nefyzické rovině a rozhodně je profesionál na svém místě. Hledáte-li terapeuta či lektora jógy a dalších technik v Brně, Ivetu určitě doporučím.

 

www.biomisa.cz - velmi krásné stránky paní Míšy Sedláčkové, která v tomto případě nenabídne "kranio" či jiné terapie, ale pozve vás do svého království vaření - zejména opravdu zdravého vaření, což je v poslední době skutečně velmi aktuální téma. Míša skutečně ví, o čem mluví a potraviny zná nejen z pohledu TCM, ale zná zejména jejich chemické složení a jejich chemické reakce v těle. Je vynikající výživovou poradkyní zejména pro autisty a děti všech věkových kategorií. Velmi si její práce i jí, jako člověka, vážím a doporučuji.

 

kraniocentrum.webnode.cz  - krásné stránky milé a příjemné paní doktorky Marie Jindřichové, která svými velmi jemnými vibracemi pravděpodobně bude přitahovat do svého vlivu budoucí maminky a děti. Věřím, že nejen ony, ale i dospělí klienti si ji zamilují. Jako jedna z prvních v česku pracuje také s technikou Neuro-spinální rebalance, kterou umí spojit s kraniosakrální terapií CHR, což výrazně každou terapii umocňuje. Hledáte-li svého terapeuta v Praze, pak MUDr. Marii Jindřichovou doporučuji.

 

www.cestarodica.sk - příjemné stránky paní Alexandry Somorovské, autorky projektu "Cesta rodiča", která se jako profesionální dula aktivně  věnuje svému poslání "průvodce" ženy od těhotenství, přes porod až po kojení, rodičovství, výchovu a vzdělání dětí. Saša je nejen odborným poradcem, ale i vynikajícím terapeutem Kraniosakrální terapie CHR a Neuro-spinální rebalance. Je také lektorkou gravidjogy. Sama se neustále vzdělává, pracuje na sobě a je stále otevřená novým věcem i novým informacím, které jsou pro zdraví a životní pohodu člověka - zejména maminek a dětí - přínosem.Hledáte-li svého terapeuta a poradce v Bratislavě, pak Sašu bez váhání doporučuji.

 

www.uvolnenidotekem.cz  - jednoduché, sdělující, příjemné stránky mladé terapeutky Bc.Šárky Morávkové, která se ve své praxi věnuje Kraniosakrální terapii cestou hluboké relaxace a dalším, zejména jemným technikám. Šárka je sice nevidomá, ale její handicap ani neuvidíte, ani nepocítíte. Naopak. Je mimořádně vnímavá a její ruce jí předávají informace mnohem víc, než by tak mohly činit její oči. Umí dokonale souznít s tělem klienta a navázat s ním hluboký kontakt. Věřím, že Šárka vám má co předat. Hledáte-li tedy svého terapeuta v Brně - Soběšicích, Šárku doporučuji.

 

https://hyckarna-boskovice.webnode.cz/ - "Hýčkárna" pro děti i dospělé profesionální fyzio-terapeutky Táni Kolářové, která vás bude hýčkat nejen kraniosakrální terapií cestou hluboké relaxace a Neuro-spinální rebalancí, ale umí mnohem víc. Táňa mě učila taky SM systém - cvičení "šité na míru", když jsem si léčila bolestivou krční páteř a měla se mnou opravdu velkou trpělivost. Hledáte-li terapeuta v Boskovicích, Táňu vám určitě doporučím.

 

https://www.vinojarmila.cz/ - terapie vínem ? I tak bychom to mohli nazvat, pokud pijeme s mírou (s Mírou - Miroslavem a Jarmilou) krystalové víno, což je opravdu mimořádný zážitek. Vína nejlepší kvality, doplněná drahými kameny a křišťály, do kterých je vložena informace. Takové víno nejen jinak chutná, ale velmi jemně a zároveň intenzivně "vyzařuje" v nejrůznějších barvách (viděno jako aura vína), protože je doslova nabito léčivými frekvencemi drahých kamenů. Harmonizaci těla i duše krystalovým vínem manželů Jarmily a Miroslava Kovácsových jednoznačně - doporučuji, je to mimořádný zážitek.

 

https://fyzioterapie-uhersky-brod.cz/ - hledáte-li profesionálního fyzioterapeuta v Uherském Brodě, určitě vám doporučím paní Elen Šubčíkovou, se kterou jsme před lety pořádaly společné kurzy Cesta - od nemoci ke zdraví a další. Elen nabízí kromě klasické fyzioterapie i kraniosakrální terapii a další techniky přímo pro vás, jste-li v nouzi a hledáte pomoc. Paní Elen vám učitě doporučuji.

 

https://zdravabunka.com/o-mne/   Ing. Míša Mikulová je mladá žena, která si cestu k pomáhání druhým musela prošlapat, jako většina z nás, skrze vlastní, ne lehkou -  zkušenost. Nicméně teprve tento vlastní prožitek dává její práci tak trochu „punc“ věrohodnosti, protože podle posuzování – jak jsme zvyklí – je velmi mladá. Díky nemoci – ulcerózní kolitida – objevila dary a schopnosti, které dnes může předat dál. Umí také skvěle propojit Kraniosakrální terapii či Neuro-spinální rebalanci se stravou (vliv a působení jednotlivých druhů potravin na naše tělo), což v mnoha případech znamená výraznou eliminaci nemoci a jejích následků. Hledáte-li svého terapeuta ve Skalici, Míšu velmi ráda doporučím.

 

www.maja-masaze.cz - příjemné stránky paní Marie Vymazalové, která žije i pracuje v Bruntále. Marie je vystudovaná dětská sestra a ve své současné praxi dalece přesahuje to, co nabízí na svých, řekla bych velmi skromných, stránkách.  V podstatě většinu svého života se věnuje dětem, dokonce 5 let působila jako dětská sestra v zahraničí, ale životní cesty ji přivedly zpátky. Kromě skvělých masáží, Kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace a Neuro-spinální rebalance je také aktivním tvůrcem projektu Mikro-jesliček a spousty dalších, zejména pro malé děti. Kdo Marii pozná, pochopí, že tato práce pro ni není "práce", ale srdeční záležitost. Hledáte-li svého terapeuta v Bruntále nebo okolí, Marii doporučuji.