SELF - koučink

Dvoudenní intenzivní kurz, ve kterém se naučíte pracovat s myslí a podvědomím zcela novým způsobem.

 

Slovo SELF - je anglický výraz pro "Já, Já sám" - a spojení "SELF - koučink" tedy znamená, že se naučíte, jak být sami sobě koučem v případě, že hledáte řešení problémů a konfliktních situací, jednoduše kdykoliv potřebujete a hledáte východisko z jakékoliv životní situace.

 

Nemusíte meditovat, pokud se vám meditace nedaří, ani nemusíte hledat pomoc psychoterapeuta, abyste našli příčiny toho, co vás trápí, ale naučíte se pracovat s tím, co žijete právě TEĎ, co chcete změnit a co si přejete do budoucna. 

Naučíte se velmi jednoduchým způsobem, skrze vědomou mysl a rozum, vstupovat do vnitřní komunikace se svým podvědomím, které má všechny informace o nás od samotných počátků našeho života, a "zaznamenává" vše, co jsme kdy prožili, co stále prožíváme a jak, aniž si to uvědomujeme.

Podvědomá mysl nás zná tak, jak ani my neznáme sami sebe, a právě skrze ni se umíme „spojit“ s naším vnitřním, skutečným, dokonalým a milujícím JÁ (tedy s tím, kým jsme se narodili) které přesně ví, co prožíváme, co potřebujeme a co pro nás je právě v dané chvíli to nejlepší, abychom mohli žít to, co si někde ve svém nitru opravdově přejeme.

 

Co se na kurzu naučíte ?

  • Pochopíte, jak skutečně funguje mozek (protože to, co nás učili ve škole, je jen nepatrný zlomek pravdy a mnohé informace o fungování mozku jsou staré a již dávno byly nahrazeny novými).
  • Pochopíte skutečný smysl a význam slov jako je – mysl – myšlenka – co to je vlastně „to“ ego, o kterém se tolik mluví – jakou roli hraje a jako roli hrají emoce a mnoho dalšího, protože právě toto pochopení vám umožní dělat velké změny, o jakých jste dosud ani nesnili.
  • Pochopíte, jak „vstupují“ lidé, události i situace do našeho života, a že mnohé „jevy“, které prožíváme vůbec nejsou náhodné.
  • Pochopíte, jak vzniká nemoc a že nejste tak „bez-mocní“, jak vám říká lékařská věda.
  • Naučíte se využít všech těchto informací, abyste dokázali dělat změny přesně tak, jak si to přejete.
  • Naučíte se sebe i vnější svět vnímat jinak, než jste byli dosud zvyklí a to vám může zcela změnit život k lepšímu, protože život nezávisí pouze na tom, jak ho žijeme, ale závisí také na způsobu, jak ho vnímáme a jak o něm i o sobě přemýšlíme.
  • Jinými slovy - naučíte se, jak staré problémy uvidět i řešit zcela novým způsobem.

 

Naučíte se velmi jednoduchý , lehce pochopitelný i lehce uchopitelný způsob, jak se stát sami sobě kvalitním a zejména „bezpečným“ koučem, který vás „povede“ přesně tak, jak v dané chvíli potřebujete a povede vás „cestou“, která je pro vás v dané chvíli ta „nejschůdnější“ a nejméně složitá, abyste došli až ke změnám, po kterých toužíte, krok za krokem.

 

Všechno ve svém životě totiž můžeme změnit k lepšímu, když víme jak na to.

Nezůstávejte pouze u čtení knih a článků o úspěšných lidech, kteří jsou zdraví a plní si své sny, ale staňte se jedním z nich.

My všichni jsme se narodili dokonalí, jen jsme na to zapomněli.

 

Cena kurzu :      3 900,- CZK

 

Co říká ve zkratce o číslech 3 a 9 numerologie :

Trojka - je charismatická, má smysl pro humor, je plná elánu a energie, někdy však potřebuje vedení a usměrnění, kvůli nedostatku životních zkušeností. Hlavní vlastností trojky je kreativita. V nitru trojky dřímá obrovská touha vyjádřit vlastní pocity, touhy a vize. Má blízko k umění i umění komunikace.

Devítka -  je svým tvarem podobná číslici 6, která je spojena s mateřskou péčí a sklony chránit a podporovat slabší. Devítka tyto vlastnosti povyšuje na úroveň celého Universa. Je proto symbolická pro „světové vědomí“, které člověka povznáší , povzbuzuje a poskytuje mu nadhled. Devítka završuje, spojuje v sobě velkorysost i soucit a vyzývá k porozumění. Devítka pobízí a povzbuzuje k tvůrčí práci i k uměleckým činnostem.  Vůdčí role čísla 9 leží v oblasti filosofie a práva, proto vede druhé svým vlastním příkladem a jejím největším bohatstvím je bohatství mysli a duše.

V součtu jsou obě čísla 12 a to je zase výsledná trojka. Pro koučink - ideál.

 

Termín i místo konání kurzu najdete v levé liště hlavního menu : Termíny kurzů

 

Co si na kurz připravit a další podrobné informace ke kurzu obdržíte v případě vašeho zájmu emailem.

 

Těším se na vás

Viki