Kurz Kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace  II .level

Pokračujícím kurzem Kraniosakrální terapie CHR I. level je dnes kurz Neuro-spinální rebalance, který volně navazuje na celou základní sestavu kraniosakrální terapie CHR, kterou se naučíte v prvním kurzu.

V terapii neuro-spinální rebalance se prolíná kvantová fyzika se spiritualitou, v absolutním souladu se základním životním rytmem našeho těla - "dechem života" - kraniosakrálním pohybem.

I ten, kdo není absolventem prvního kurzu kraniosakrální terapie CHR se velmi rychle naučí tento pohyb a je schopen s ním pracovat, v souladu s novými informacemi o našem těle, našich buňkách, naší DNA, genech atd. (viz. podrobný popis kurzu zde na webu).

Výsledkem je překrásná terapie, která mnohonásobně umocňuje výsledky základní terapie a je skutečným zážitkem (mnohdy spirituálním), jak pro terapeuta, tak pro klienta.

Neuro-spinální rebalanci však můžete využít sami pro sebe, pro svou samoléčbu - zlepšení zdraví i své životní pohody ve všech směrech, tak pro své blízké i své děti. Děti si tuto terapii zamilují.