KNIHY, které doporučuji

 

Pokud se nebojíte nahlédnout ZA hranice nastaveného systému, kterému říkáme realita a ve kterém žijeme, pak si kupte tuto knihu, protože přinejmenším změní vaše vnímání světa kolem vás i ve vás. Pokud však v systém věříte a především věříte v medicínu, jak nám ji předkládají (mluvím zde o medicíně, která záměrně vyrábí pacienty a udržuje je v nemoci až do smrti), pak tu knihu určitě nečtěte.
Ti odvážní zde najdou FAKTA ve vědě zpět po celá staletí, srovnání vědy a víry - skrze biologii buněk zvířat i člověka, fraktální geometrii, historii medicíny a především hluboko zakořeněné MÝTY a DOGMATA, které jsou stále uměle udržovány i přesto, že jejich kořeny byly již dávno vyvráceny. Dokonale pochopíte termíny jako Darwinova evoluční teorie, genetika a genetický determinismus, epigenetika a další a hlavně, uvědomíte si, jaké máme MY, jako lidské bytosti, schopnosti a dary, po kterých si sami šlapeme svou nevědomostí a kterých nevyužíváme. Udržet nás v tomto stavu NEVĚDOMÍ ( já osobně tomu říkám KOMA) je nejvyšším cílem a záměrem tvůrců tohoho SYSTÉMU, ve kterém JIM hrajeme dost podstatné role.
Kniha SPONTÁNNÍ EVOLUCE - autoři Bruce Lipton a Steve Bhaerman, je velmi srozumitelná každému, kdo je otevřen informacím a je jedna z nejlepších, co jsem na toto téma četla (a nebylo jich málo - je to moje životní téma).

 
 

Kniha Johna Virapena, který působil přes 35 let ve farmaceutickém průmyslu. Byl výkonným ředitelem švédské pobočky Eli Lilly & Company, jedné z největších farmaceutických společností na trhu. Byl velmi aktivně zapojen do agresivních kampaní a marketingových strategií, a byl to jeden z těch mocných, kteří "učili" lékaře, jak předepisovat farmaka bez ohledu na zájmy člověka jako "spotřebitele" -  za drahé dovolené, vysoké finanční odměny či jiné výhody. Velkou kapitolou je očkování a další "povinné" vakcinace. jaký je skutečný cíl ?

Ve věku 62 let se znovu oženil a narodil se mu syn a údajně to se stalo příčinou změny jeho vědomí a hlavně asi - svědomí.

Napsal tuto knihu a přednáší po celém světě - dnes už NE v zájmu farmaceutického průmyslu, ale v zájmu obyčejného člověka.

Rozhodně stojí za přečtení, zejména pokud máte malé děti.

 

 

 

  

Knihy Čínská studie a Celek

knihy, které vám mohou zachránit či změnit život

Autor : Colin Campbell

 

Nejobsáhlejší (pravdivá a nepřekroucená) FAKTA a STUDIE o výživě, která vyvolala obrovskou odezvu v široké veřejnosti.

Vědecké důkazy Colina Campbella boří mýty a stará dogmata o výživě, kterými nás dnes a denně "krmí" média, lékaři či tzv. výživoví poradci. Campbell velmi fundovaně osvětluje a vysvětluje, jak to s výživou doopravdy je a PROČ a JAK jsou nám předkládány zavádějící a lživé informace. Co je ale hlavní - nabízí řešení a NÁVOD, co s tím.

Knihy můžete objednat na www.svitani.eu

 

Co my jen víme ?

Autoři : William Arntz, Betsy Chasse, Mark Vicente

 

Někdy po roce 2005 se objevily první filmy s tématikou "Máme nekonečné možnosti, jak vědomě měnit svou každodenní realitu" a jedním z nich byl nám už velmi známý "What the Bleep Do We Know !?" ( Co my jen víme - v překladu ).

V letošním roce se objevila kniha se stejným názvem, která je podrobným "popisem" filmu. Vřele doporučuji všem, kteří hledají jiné informace než ty, kterým jsme až dosud věřili, protože jsme neměli jinou možnost. Dnes však existuje tolik informací, že kdo opravdu chce, najde.

 

Doba jedová - první a druhý díl knihy

Autoři : prof. RNDr. Anna Strunecká a prof. RNDr. Jiří Patočka

Přečíst si tyto knihy doporučuji všem, kterým není lhostejné jak žijeme, co pijeme, co dýcháme a co jíme. A nejen to.

Dnes velmi aktuální téma - očkování je součástí této velmi zajímavé a potřebné publikace.

V současné době jsou již na trhu další díly těchto publikací.

 

 

Biologie víry - autor : Dr. Bruce Lipton

Tak tahle kniha by už měla být dnes povinnou četbou pro každého, kdo jen trochu začíná tušit, že všechno je jinak, než nám říkali.....

 

Proč (a jak) psychosomatika funguje ? Nemoc začíná v hlavě?

Jarmila Klímová, Mich.Fialová

vyd. Progressive consulting 2016  KOSMAS

 

 

 

Michael Kern :

Dech života - Moudrost skrytá v těle

( Kraniosakrální terapie, které je nejblíž to, co učím a z níž jsem nejvíce čerpala pro svá skripta - v angličtině. Dnes je kniha na našem trhu a je to z mého pohledu jedna z nejlepších )

Vydala Fontána, Olomouc.

 

Čínská studie

Autor: T. Colin Campbell Ph.D. a Thomas M. Campbell

 

Kniha, která podle mého pohledu, může mnohým lidem zachránit život.

Jedná se o největší dietologickou studii všech dob, při níž stovky specialistů po dobu téměř 30ti let sbíraly a vyhodnocovaly data o zdravotním stavu, stravě a životním stylu několika tisíc lidí. Výsledkem projektu je přes 8 000 zjištěných, statisticky významných vztahů mezi různými faktory výživy a nemocemi !

Celý projekt vede nezkorumpovaný, špičkový vědec, dietolog Prof. T. Colin Campbell, jeden z nejznámějších a nejuznávanějších vědců nejen v USA.

V knize odhaluje šokující informace, které jsou nám po celá desetiletí zatajovány, odhaluje byznys zdravotnického a potravinářského průmyslu a fakta o tom, že všechny civilizační choroby včetně rakoviny jsou v podstatě dobře léčitelné, za určitých podmínek.

Chcete-li být zdraví, hledejte informace a převezměte za sebe zodpovědnost.

Tato kniha vám může úplně změnit život.

Vydalo nakladatelství Svítání  www.svitani.eu

 

 

Valerij Sinelnikov :

- Dohoda s nemocí I. a II. díl    ( Vynikající kniha, která nám pomáhá odhalit a pochopit skryté vnitřní příčiny nemocí a stresových situací.Pomáhá člověku v procesu samoléčby a pochopení sebe sama na cestě ke zdraví.)

- Síla slova

- Síla záměru

- Skutečné bohatství

 

Clemens Kuby :

- Na cestě do sousední dimenze ( poutavý pravdivý příběh muže, který se uzdravil silou své mysli )

- Léčení, zázrak v nás

 

Rhonda Byrne

- Tajemství ( The Secret - i jako DVD )

 

Joe Vitale

- Klíč ( co v " tajemství " nebylo )

- Svět bez hranic ( havajská technika Ho´oponopono )

 

Ruediger Schache

- Tajemství sedmi závojů

 

Robert Schwartz

- Plán vaší duše

 

Eckhart Tolle

- Moc přítomného okamžiku

- Ticho promlouvá

- Nová Země

 

Esther a Jerry Hicks

- Požádej a je ti dáno

- Úžasná síla emocí

 

Jean Liedloff

- Koncept kontinua ( pokud máte malé, či větší děti, nebo dítě teprve plánujete, pak neváhejte ani chvilku a tuhle knihu si pořiďte... nemusíme vychovávat děti tak, jak jsme byli vychováni my, protože všechno může být i jinak :-))

 

Florence Littauer

- Osobnosti plus ( Jak porozumět druhým porozuměním sobě samým )

Čtyři charaktery - melancholik, flegmatik, sangvinik, cholerik - který z nich se hodí právě k vám? Kniha obsahuje i osobnostní test, který vám pomůže odhalit svůj osobnostní temperament a ukazuje, jak celá směsice povahových rysů formuje náš charakter a ovlivňuje naše city, vztahy i naši práci. Můžete se naučit rozvíjet své klady a pochopit i své stinné stránky. Naučíte se chápat a respektovat, že každý jsme jiný a každý jsme dokonalý.

 

Allan a Barbara Peaseovi  ( tohle by měla být povinná četba už ve škole ! )

- Proč muži lžou a ženy pláčou

- Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách

 

Ivo Toman   ( trochu drsnější přístup, ale proč ne ?)

- Debordelizace hlavy

- Úspěšná sebemanipulace

 

Laurent Goudelle

- Muž, který chtěl být šťastný

- Bůh chodí po světě vždycky inkognito

( Obě knihy jsou právem bestsellerem - otvírají cestu k nejhlubším úvahám o nás samotných. Velmi čtivou formou nás nutí přemýšlet o tom, jak žijeme, jak strachy, zábrany a naše naučené chování řídí náš život, ale taky jak jsme to pouze my sami, kdo to vše může změnit. Jedny z nejlepších knih na toto téma,co jsem četla - vřele doporučuji všem, komu není lhostejné, jak žije - lépe řečeno, kdo chce žít lépe :-)


Dr. Amit Goswami

Kvantový doktor

Kvantová fyzika v praxi i každodenním životě, podstata léčení i sebeléčení a mnoho mnoho dalšího. Tuhle knihu byste měli mít, chcete-li začít dělat smysluplné změny ve svém životě... a být zdraví :-)