Vaše příspěvky, rady, vzkazy, zkušenosti - pište do tabulky na konci stránky

Datum: 20.07.2015

Vložil: Míša

Titulek: psychologie čaker- moje v-laska :-)))

Posílám pozdravení a poděkování. Nemám ráda ta květnatá souvětí, superlativy a přáníčka a poděkováníčka ve zdrobnělinkách.-)))..a tak chci jen stručně vyjádřit úctu, lásku a velké poděkování....za cenné informace a nádherné zážitky servírované se zdravou razancí,ale zároveň s krásnou laskavostí a humorem. Miluji život,a těším se na další kvantové skoky a na to,že se mi bude žít čím dál radostněji, lehčeji a pritom v pokore a v lasce, a z této cesty už nehodlám ustoupit!!.-))

P.S.Kdo se bojí,sere v síni :-)))))
krásné dny přeje Míša

Datum: 28.07.2015

Vložil: Viki Míše

Titulek: Re: psychologie čaker- moje v-laska :-)))

Míšo díky :-)))) Přeji i já všem, kdo se už nechtějí bát a kdo už nechtějí žít podle očekávání druhých, aby se "pustili" těch pomyslných jistot a začali žít, je to nádhera :-) Viki

Datum: 17.06.2015

Vložil: Drahuška

Titulek: Kvantový květ a Kraniosakrální terapie cestou hl. relaxace II

„Svět zázraků" - jak také jinak - nám opět otevřela a pozvala do něj skvělá Viki, tentokráte na
kurzu Krania II.
Živým a velmi neformálním způsobem jsme získali obrovskou dávku cenných informací, které si Viki ve svém životě poctivě „osahala" a které i nás doslova „vcucly" svými úžasnými tématy.
Meditovali jsme, „hráli jsme si", vyplakali emoce, učili se chápat podstatu principů kvantové fyziky za účelem plánovaných změn.
Díky, Viki,
určitě budou a nemalé... a doufejme, že je pocítí i svět plný napětí a úzkosti, kterého se ve svých terapiích „dotkneme".

Datum: 12.06.2015

Vložil: Danuše

Titulek: Kranio

Milá Viki, s velkou úctou k tobě píši poděkování za opravdu silný zážitek z kurzu kraniosakrální trapie - cestou hluboké relaxace. Nemám zatím zkušenosti s praktikováním, ale tvůj přístup ve mě zanechal hlubokou lásku k této terapii, lidskému tělu a hlavně k sobě samé. Po tomhle kurzu jsem si opravdu silně uvědomila co vlastně chci, kam chci směrovat můj život. Mé díky je tak obrovské, že se nedá vyjádřit slovy. Velice se těším na kranio II. S láskou Danuše.

Datum: 07.02.2015

Vložil: Alena Pilná

Titulek: Kranio I

Drahá Viki,
není den ,abych si nevzpomněla na kurz kranio I, který jsi vedla a na vše co jsi nám tak úžasným způsobem dokázala předat .Byla to velká síla a láska .S hlubokou pokorou ti z celého srdce děkuji.Těším se na kranio II a to nejen na tebe ,ale doufám,že se sejdeme i se všemi těmi krásnými lidmi se kterými jsem se na tomto kurzu potkala.
s Láskou vzpomíná Ali Piná

Datum: 21.12.2014

Vložil: Igor

Titulek: Kranio I 5-7.12.014

Drahá Viki myslím, že tvoja práca dáva zmysel nielen tebe ale tiež ostatným a hlavne posúva všetkých, ktorí majú to štastie že sa mohli dostat do tvojej blízkosti a mnohému sa naučit .Slovo DAKUJEM je asi málo na to a nevyjadruje to poznanie, ktoré sa za tým skrýva a tiež velká VDAKA patrí tým krásnym ludom a bytostiam z ktorými som sa stretol na tomto úžasnom kurze. Všetci ste pre mna velkým prínosom a na jediné na čo sa teším je to, že Vás zase stretnem na dalších pokračovaniach s touto vzácnou osobou Viki.Odkaz pre tých čo sa rozhodujú že chcú íst na kurz KRANIO a dalšie ostatné ktoré Viki ponúka , tak vrele odporúčam .Nehladajte certifikáty a náročnosti, prekážky pretože Váš život bude vaším certifikátom ,ohodnotením a ten si nekúpite.Ved všetko to krásne a úžastné je vo Vás,.iba tomu dovolte výjst na svetlo, nič viac nepotrebujete.Takže v tejto škole každý dostane to, čo potrebuje .Z úctou a vdakou za všetko a všetkým ešte raz DAKUJEM Igi

Datum: 22.12.2014

Vložil: Blanka

Titulek: Re: Kranio I 5-7.12.014

Milý Igorko, ty si to napísal tak krásne, priamo svojim srdiečkom. Nech sa ti darí, veľmi sa na teba a všetkých ostatných teším v Olomouci v roku 2015. Ahojky! Blanka

Datum: 11.01.2015

Vložil: Igor, Blanka, Jana a vám všem...

Titulek: Re: Kranio I 5-7.12.014

Moc a moc děkuji za nádherné příspěvky i za váš čas, který věnujete těmto stránkám. Nesmírně si vážím vás všech, které jsem mohla na této své cestě "učení a učení se" poznat. Pokud jsem jakoukoliv měrou přispěla k pozitivním změnám ve vašem životě, pak je to nejvyšší ocenění, které mi můžete dát. Jsem vděčná všem minulým událostem v mém životě, které mě přivedly k učení i k této práci, kterou velmi miluji.
Viki

Datum: 10.12.2014

Vložil: Jana z Ostravy

Titulek: Kranio I

Milá Viki,

kurz Kranio byl nezapomenutelný zážitek. Stále ještě cítím dozvuky a vlnění a věřím, že cítit nepřestanu :)

Už teď pozoruji změny mého těla. Dnes zmizela úplně vyrážka, se kterou jsem se trápila několik měsíců a také jsem pochopila proč :)

Nedá se ani popsat, co jsem prožívala a myslím, že to tak cítili všichni, kteří jsme kurz u Tebe absolvovali.

Nádherná setkání, souznění, jednota, harmonie...

Viki, děkuji za Tvé kurzy a budu se těšit na další setkání.

Ať se Ti daří.

Jana z Ostravy

Datum: 08.12.2014

Vložil: Blanka

Titulek: Kranio I

Milá Viki!
Není to moc dlouho, co jsme se rozloučily a já ti musím zdělit svoje pocity. V první řadě tedy poděkovat za to, co jsme si dovolily prožít. teprve teď se to ve mě tak nějak ukládá a rozkládá a ukotvuje. Jak já byla bláhová ... když jsem chtěla předat hned dál ... s ještě větší pokorou se skláním nad tou ohromnou sílou a cítím nesmírnou lásku a jakoby stále to velké a bezpečné objetí.Silné a přitom tak jemné. A v druhé řadě, stýská se mi ..
Přeji ti šťastný návrat do Anglie.. Svátky ti ještě nepřeji, cítím, že toto je jen první moje psaní tobě ....
Děkuji

P.S. Mimochodem, přestal mi chutnat i ten chléb ...
Blanka
Kostelec na Hané

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek