Vaše příspěvky, rady, vzkazy, zkušenosti - pište do tabulky na konci stránky

Datum: 07.07.2016

Vložil: Lenka

Titulek: NSR - Neuro-spinální Rebalance

Ahoj Viki, ještě jednou velikánské DÍKY za tento kurz Tobě i celé skupině. Odnesla jsem si opět další úžasné informace a posílila svou důvěru. Myšlenka vzít "do hry" na sebeléčení aktivně i klienta je úžasná a přichází právě včas. Je to velmi krásná práce i výsedky! Tentokrát jsem si odnesla velice krásné, silné a pro mě zásadní prožitky i z meditací. :-) Prostě neopakovatelné a "fascinující"..... :-)

Datum: 01.03.2016

Vložil: Richard všem

Titulek: MYSL - tvůrce i léčitel (můj dojem z kurzu)

Našel jsem svého imaginárního klauna a vnímám ho teď jako svůj talisman pro uvolnění, hravost a veselou mysl.
Dnes ráno (po víkendu) jsem si uvědomil, že prožívám osvěžující pocit - jako když jezdí auto s lehce přitaženou ruční brzdou, najednou se odbrzdí a auto se svobodně rozjede, nic nedře, motor běží lehce a svěže - už bez té předchozí omezující zátěže.
A co je vůbec super- to je zážitek ze synchronicity. Uvědomil jsem si, že jsem k tomu uvolněnému vnímání prázdnoty a spojení se s tvořivostí vyšší moci měl nakročeno už dlouho, ale furt mě držela ta zatažená ruční brzda.
A mě to u Tebe docvaklo a já ucítil to propojení. Jako by se mi ještě k tomu otevřely dveře do mé 13 komnaty a já uviděl ty nejdůležitější bloky, kde se zbytečně připoutávám, kde si to komplikuji a ten prostup do sebe byl čistý, bez obviňování, bez lítosti..........
A co je úplně,úúúúúpllně nejlepší - já si uvědomuji pocit, že celý ten prožitek je už nevratný, že mě to fakt a bez nadsázky teď pustilo do vyššího levelu.
Na ten okamžik čekám 20 let :-) Lépe řečeno, hledal jsem ho tak dlouho.

Richard

Datum: 29.01.2016

Vložil: Míša M.

Titulek: Psychologie čaker atd.

Ahoj Viki a všichni se stejným vnímáním. Nemůžu než jinak připojit se ke všem příspěvkům. Patřím mezi lidi, kteří se neradi vyjadřují k čemukoli, není-li to nezbytně nutné, ale Viki mi otevřela ve spoustě věcí oči a srdce a za to ti patří velký dík. Díky za předání tak vzácných informací, že se tají dech a stahuje zadek. Díky za otevření NOVÉ CESTY.
Díky, díky , díky... bla , bla , bla

Datum: 10.02.2016

Vložil: Viki vám všem

Titulek: Re: Psychologie čaker atd.

Děkuji vám všem lidičky za vaše nádherné příspěvky, mají pro mě nevyšší možnou cenu a velmi si vážím toho, že jste ochotni se o své niterné pocity také podělit s ostatními na tomto webu. Vaše příspěvky, emaily a vaše názory jsou pro mě velkou inspirací pro další práci a fungují i jako hybná síla, když někdy zaváhám :-)

Můj velký dík a můj obdiv patří vám všem, nejen za to, že pomáháte druhým, ale především za to, že jste ochotni vidět sami sebe a pracovat na sobě. Změna vaší vlastní reality k lepšímu je už jen bonus, benefit, dar za tuto náročnou a nádhernou práci.

Viki

Datum: 25.01.2016

Vložil: Anemarí

Titulek: Psychologie čaker

Rozhodla jsem se vyhnout jakékoliv chvále a pravdivě popsat své pocity z kurzu.

V pořadí čtvrtý kurz u Viki a já se stále nepřestávám divit, jaký úžasný talent tato krásná, štíhlá a moudrá žena má :-) Srozumitelně a vtipně podané informace, že člověku vše zapadne na své místo a i kvantová fyzika je najednou, světe div se, pochopitelná.

Už první den kurzu jsem věděla, že jsem dostala informace, které jsem mohla hledat celý život.. Stále potkávat podobné povahy lidí, stále nechápat své vlastní reakce a občas si připadat jako oběť... V té chvíli jsem měla pocit, jako by cena kurzu byla nízká :-) Říká se tomu informace za milión!

Vřele Psychologii čaker doporučuji. Spoustu věcí pochopíte a ve vztahu k ostatním lidem již nepofrčíte na autopilota, ale vzpomenete si, že každý z nás má svou dominantní čakru a že je stále a neustále důležité pracovat na uvědomění si sebe sama.

A čím vše uzavřít? Když je žák připraven, učitel se najde. Přeji všem, kteří jsou již připravení.. plnou parou vpřed :-)

Děkuji že jsi Viki :-)

Datum: 24.01.2016

Vložil: Táňa

Titulek: Kranio I,II, Cesta a psychologie čaker

S obrovskou pokorou děkuji Viki za tu úžasnou a jistě i zdlouhavou a náročnou práci co si dala s nastudováním všech informací. Vážím si toho, že je ochotná a hlavně mimořádně schopná nám elegantně a nezapomenutelně předat TO VŠE. Nejen že TO pak změní člověka samotného, ale i jeho okolí, vnímání a často i práci.Vždy jsem se ráda dotýkala těla, ale po kurzu Krania lidské tělo prostě miluji, obdivuji a skláním se před ním. Obrovský dar, který jsem obdržela mi umožňuje téměř bez dotyku hýbat kostním spojením i hluboko v lebce. Po 3 letech této překrásné terapie mě neopouští ta hluboká pokora před tímto uměním. To, že se mi jako bonus otevře komunikace s lidským tělem je prostě fascinující. Slovy se nedá popsat to, co se děje, když položím ruce na tělo. TO lze jen "vidět" a "cítit". Poznání psychologie čaker je pak už jen třešinkou na dortu. Protože co víc už může být, než poznat a pochopit sebe sama. Pochopit svůj vliv na okolí a moci pochopit i vnímání ostatních. To už snad ani nebylo v mé moci si přát a přesto mi to je umožněno. Učení čaker je geniální, úžasné a fascinující a to absolutely. Kdo nepozná - neuvěří.
Táňa

Datum: 21.01.2016

Vložil: Saša

Titulek: Kranio I

Posledne dni budem asi dlho spracovavat. A nie ze by som isla "nepripravena".. :) Som rada, ze som si davala cas a nesla na kurz nikde inde a ked mi sledom udalosti poslednych mesiacov a rokov prislo odporucanie a zbadala som tieto stranky, vedela som okamzite ze toto teda rozodne ANO (a vsetko ostatne uz zbehlo za par dni a zvysok uz je jasny ako facka).

Cas ktory bol vyuzity naplno, uletel ani netusim ako. Metoda bola krasne vysvetlena, popisana, pochopena, odzita a nekonecne dik za to ze Vladkou odovzdavana absolutne so vsetkym, co kedy objavila, vratane vsemoznych uzitocnych tipov a odporucani (tohto je schopny malokto - nedrzat si svoje know how pre seba), cize naozaj sa je mozne zacat venovat sa hned ludom ak je clovek pripraveny urobit ten krok. Aj ked material a tem na studium je tak na 3 zivoty dopredu mam pocit :)

Je zrejme, ze tento ojedinely kurz a celu temu ma dokonale pod kozou, vsetko o com hovorila ma uplne evidentne odzite, “odmakane” a vdaka jej zivotnym skusenostiam, zanieteniu a jedinecnej osobnosti bol tento kurz ukazkou zivej autentickosti, energie a neobmedzenych moznosti, ktore mame priamo pred sebou.

Nekonecne dakujem za premakany postup, cely obsah a vsetky pokecy okolo toho, no aj za vynimocny cas, ktory sme spolu mohli stravit, za obrovsku inspiraciu a doklepnutie :) Rovnako si nesmierne vazim bezpecny priestor a vnimavy a individualny pristup, za terapeuticke zasahy, ked ich bolo treba, za to ze vsetko celu dobu drzala pevne v rukach a zaroven aj mimo :).. za vsetku tu akuratnost vsetkeho :) a jednoducho velke dik za vsetko co sa pocas tych dni odohralo.. kedykolvek by som nevahala ist na niektory z dalsich kurzov (ak si ma zavola :) ). Milujem ked sa mozem ucit od “najlepsich” ;) (nie ze by na nejakom hodnoteni teda zalezalo.. :).. ale co si budeme :) ) objimam a zelam vsetko…! ;)

Datum: 27.12.2015

Vložil: Viki

Titulek: Všem absolventům kurzů a návštěvníkům tohoto webu

Děkuji vám všem, se kterými se setkávám na svých kurzech a děkuji vám všem, kteří navštěvujete tyto stránky či aktivně přispíváte k jejich životu.

Přeji vám příjemné ukončení starého roku 2015 a hodně lásky, zdraví, úspěchů a štěstí v novém roce 2016. Viki

Datum: 23.09.2015

Vložil: Danuše

Titulek: Cesta do podvědomí

Viki,.....DĚKUJI..

Datum: 18.08.2015

Vložil: Viki

Titulek: Vzkaz "nespokojenému psychoterapeutovi"

Děkuji touto cestou (nemám jak jinak) anonymnímu pisateli, který si říká "nespokojený psychoterapeut" a který bedlivě sleduje všechny moje aktivity i tento web, za jeho přízeň.
Lidé jako vy mě v mém životě vždy motivovali k těm největším a vždy pozitivním změnám.
Za to vám příteli, ať už jste muž nebo žena, patří můj dík.
Viki

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek