Vaše příspěvky, rady, vzkazy, zkušenosti - pište do tabulky na konci stránky

Datum: 28.03.2017

Vložil: Denisa

Titulek: Kranio cestou hluboké relaxace

Pre mňa bol tento kurz jemný, ale zároveň radikálny bytostný posun, keď sa moja duša pevne chytila za ruku s mojím telom a tak našli zmier...

Ukázala si mi hmatateľný dych života a ja som v tom okamihu mnohé pochopila.Blokovaný ženský a mužský princíp sa spojili a odteraz si dôverujú a všetko je inak... Těším sa velmi, že robím tak rýchle (z mojho pohladu) pokroky :-)

Datum: 02.02.2017

Vložil: Petra

Titulek: znovuzrození

Dlouho jsem přemýšlela, jak svůj prožitek „znovuzrození“ sdílet s vámi, co zabloudí na tyto stránky. To, co jsem na kurzu Neurospinální rebalance před několika málo dny zažila, se slovy téměř popsat nedá. Při vzpomínce na prožitky mé, ale i ostatních v kurzu, se mi stále tají dech a nepřestávám žasnout jak účinná, tolerantní a nemanipulativní tato terapie je.

Neuro byl můj třetí kurz, který jsem u Viki absolvovala. V prvním kurzu „Cesta podvědomím k příčinám“ jsem s pomocí Viki zjistila, že jakoby nežiji v těle, že jsem se naučila z něj odcházet, odpojovat se a tím jsem se za cca. 40 let dostala do situace, kdy jsem sice byla fyzicky téměř zdravá, ale psychicky zoufalá. Naučila jsem se nerespektovat a nevnímat své tělo, k čemuž mi dopomohl i vrcholový sport. Vždy jsem druhým jsem dokázala pomoci (někdy za cenu sebezničení), ale sobě ne. Na neuro jsem šla s tím, že potřebuji další „dávku“ smysluplné teorie, ale i praktickou ukázku, jak sama sobě pomoci a vystoupit z bludného kruhu. Tento kurz naprosto předčil má očekávání a pro mě osobně nastartoval změnu, pro kterou jsem si přišla. Několik let už jsem na sobě makala v různých terapiích, ale žádná mě nedovedla k podstatě a příčině a nedala mi nástroj, který mohu denně používat a nečekat na nějakou pomoc zvenčí.

Když jsem dříve slyšela pojem „kvantová fyzika“, tak mi naskakovala husí kůže a odpor, protože mám ze školy zafixovanou fyziku a matiku jako něco příšerného. Několik kurzů s Viki ze mě ale udělaly nadšence do kvantové fyziky a multidimenzionální energie. Teď bych asi potřebovala se někam na chvíli zavřít a studovat tyto fascinující souvislosti.

No a Viki, především tobě chci poděkovat za neutuchající energii, se kterou předáváš své životní zkušenosti, nasbírané vědomosti a moudra nám všem.
Ty jsi podpořila a umožnila mému tělu, aby od základů změnilo fungování, vnímání, žití. Doslova jsem se znovu narodila a tělo, ve kterém žiji nyní věří, že nástrahy života zvládne s mou pomocí, důvěrou a pokorou.
Informace, které jsem na dosavadních 3 kurzech od tebe dostala jsou srozumitelné, prakticky uchopitelné, bytostně podstatné a naprosto fascinující.
Pro mě jsi vzorem, který si sám sáhl na hluboké dno a ze dna se dostal především náročnou, pravidelnou a nikdynekončící prací na sobě. Nečekáš až tě „někdo“ nebo „něco“ opraví. Jsi pro mě velkou inspirací a bezednout studnou informací, moudra a pokory.
Vím, že mě osobně čeká ještě těžká každodenní práce na sobě, ale při vzpomínce na prožitky, které moje tělo a já zažilo, to nebude práce, ale radost, zábava a štěstí.

Datum: 29.06.2017

Vložil: pepahybl

Titulek: Re: znovuzrození

jednoduchý,,jde jen o pokoru a o vlastní chtění..musíš,,,znán sama sebe,,a tady trvam,,být bezohledný jen k sobě..fakt jináč se nikam a k ničemu nedopracuješ,,,pomož si jen ty,,stač..Pe

Datum: 20.10.2016

Vložil: Bětka

Titulek: NSR

Právě se ocitám v situaci, kdy vidím, jak jsou slova nedostatečná a zážitek absolutně nepřenosný. Upřímně hodlám to neskutečně vychválit (protože jsem z toho pořád "vedle"), ačkoli vím, že kdybych něco takové četla já a neprožila to, tak se budu ptát, co se těm lidem stalo a na čem že to jedou. :-)

Ale abych byla konkrétní... prožitky z kurzu jsou nepopsatelné. Mnohem lépe vnímám svoje tělo, připadám si, jak kdybych byla neustále pod rentgenem a zaznamenávala, co se u mě děje, jak na co reaguji. Taky se mi daří daleko lépe odhalovat přejaté vzorce chování, strach,... Nemám potřebu si na nic hrát, opravdu je užitečné být k sobě upřímný a ptát se banálně jako dítě "proč"? I když to s sebou nese to riziko, že se člověk uvidí "méně dokonalý", než si vždy myslel, že je. Ale zase ví, že je to skutečně on a může s tím něco dělat. Jinak z praktických věcí - vyházela jsem spoustu oblečení, nakoupila nové, zařídila věci, co jsem třeba rok odkládala ze strachu, jaké to bude (bylo to vše bez problémů samozřejmě...), beru život a všechno méně vážně, víc jako hru, začala jsem si zase kreslit. Nebráním se ničemu, zbytečně se nesvazuji tím, že to "není můj styl". Nerozvedla jsem se, nepřestěhovala jsem se, nezměnila jsem zaměstnání, ale přesto se můj život diametrálně změnil. :-) A zpátky do tmy už nechci.

Děkuju všem, kteří tam byli, děkuju zejména Viki a jsem neskutečně vděčná, že jsem to mohla zažít.

Datum: 24.10.2016

Vložil: Bětce a vám všem

Titulek: Re: NSR

Bětko, dlouho jsem se tak nesmála :-) Jsi fakt skvělá... tvůj pohled na věc je zase trochu jiný, protože jsi nešla do kurzu jako terapeut, ale sama za sebe a toho si cením ještě víc, protože ne každý je odhlodlán tolik pro sebe ( a své děti zejména ) udělat :-))) Lidičky všem vám, co jste ochotni sdílet svoje prožitky a dojmy s ostatními patří můj velikánský dík, velmi velmi si toho vážím, vaše "zpětné vazby" pro mě mají nesmírnou cenu a věřím, že jsou vodítkem při hledání i pro ostatní, kteří se teprve rozhodují, co dál..... Objímám vás všechny, viki

Datum: 11.10.2016

Vložil: Pavlína

Titulek: Kranio 1, 2, Psychologie čaker 1, 2, Cesta k podvědomí, Neurospinální rebalance

Před necelými 3 lety mě naprosto zásadně změnil život 1. kurz u Viki - KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE FORMOU HLUBOKÉHO RELAXU. Konečně jsem byla šťastná, že nemusím spoléhat na svůj skoro žádný zbytek sluchu, neboť terapii si můžeme užívat a vnímat do té míry, kolik si sami dovolíme.

Kurz PSYCHOLOGIE ČAKER 1 a 2 mě úplně dostal a po desítkách svého života jsem s největším úžasem pochopila nejen CELOU SVOU BYTOST, ale i chování druhých.

V kurzu CESTA PODVĚDOMÍM K PŘÍČINÁM se naučíme jednodušší cestou zpracovávat své emoce a můžeme pomoci druhým zpracovat špatné pocity.

U šestého kurzu NEUROSPINÁLNÍ REBALANCE jsem byla tak nadšená, že ani slova nedokáží vyjádřit moji velkou pokoru, obdiv a díky k Viki.

Viki, jsi navždy v mém srdci, neboť jsi mě naučila si vážit sama sebe za každých okolností. Dostala jsem od Tebe takovou dávku cenných, vzácných, naprosto fenomenálních informací, které můžeme využít ve všech oblastech života.
Jsem vděčná, že jsem Tě poznala, jsi jasným důkazem, že můžeme žít naprosto radostný a šťastný ŽIVOT DLE SVÝCH PŘEDSTAV.

VIKI, DĚKUJI TI, Ž E J S I .

Datum: 08.10.2016

Vložil: Lenka K.

Titulek: Kranio a NSR

Viki,
moc rada bych ti i tady (ne jen na FB) vyjadrila me diky za krasne kurzy, ale predevsim za TEBE jako osobnost a za tvou praci!

Nesmirne si te a tve prace vazim! Tvuj styl predavani zkusenosti je jedinecny! Jsem vdecna, ze jsem Te mohla poznat a zucastnit se Tvych kurzu ❤. Uz na kurzu jsem mela par Aha efektu a ty tak nejak jeste porad jedou :-)) snad denne si uvedomuji nove souvislosti - nadhera!

Vubec neprehanim kdyz reknu, ze jsi mi zmenila zivot. Myslim, ze mi vsichni zname ten pocit, kdyz nam nekdo vstupi do zivota a my casem zjistime jak DULEZITY pro nas tento clovek (toto setkani) byl (o).

Kdyz jsem objevila silu a nadheru krania - byla jsem ocarovana! A to jsem jeste netusila, ze je mozne vzit i klienta s sebou na tuto cestu! Je to nepopsatelny pocit - naaadherne to do sebe zapada!! Vzdyt preci jen klient sam si dokaze skutecne pomoci. S NSR mu muzu pomoci toto pochopit aby zmenil co mu neprospiva - je to vlastne vedeni klienta k prevzeti zodpovednosti sam za sebe a svuj stav byti. Fascinujici!!

Jsi nadherny a inspirativni clovek, Viki - dekuji!

Lenka K.

PS: Moc se tesim se na dalsi setkani a kurzy - tvor, prosim tvor dal!!

Datum: 26.09.2016

Vložil: Naďa

Titulek: NSR a iné kurzy.....

Pokroky , ktoré sa mi podarilo urobiť v mojom živote, za posledných pár rokov, sú aj vďaka Vlaďkiným kurzom. Kto sa chce v živote niekde posunúť, objavi´t krásu žitia a bytia na tomto svete, je na správnej adrese. To čo Vlaďa, dokáže sama v sebe objaviťa a odovzdať, ja nazývam - INFORMAČNÝM LUXUSOM.
Díky Vladi a prajem veľa krásnej vesmírnej inšpirácie

Datum: 20.07.2016

Vložil: Míša M.

Titulek: NSR

Lidičky, kdo potřebujete otevřít oči a své tělíčko, neváhajte , no vlastně, už jste tam dávno měli být.!!!
Velký dík za naprosto neuvěřitelné prožitky a hlavně následný efekt v terapii. Díky Viki a celá skupino. Brzy doufám na viděnou. :-)

Datum: 08.07.2016

Vložil: Marie

Titulek: NSR - Neuro-spinální Rebalance

Moc děkuji lektorce Viky i všem zúčastněným kurzu za úžasné chvíle. Na kurz jsem jela s určitými obavami, protože jsem se zatím podobného kurzu neúčastnila, ale díky otevřenému přístupu všech, obavy opadávaly až opadly úplně a já si uvědomila, že jsem ten jediný člověk, který tvoří svůj obraz, své přesvědčení i náhled na sebe sama a jakékoliv obavy tedy nejsou na místě. Naopak, v příjemné atmosféře, kterou jste byli všichni součástí se dalo svobodně sdílet a prožívat cokoliv a hlavně...intenzivně se rozvíjet. Kurz byl naplněn hlubokými meditacemi, ze kterých jsem si odnesla krásně hřejivé pocity a především mnoha zajímavými informacemi. Techniku NSR vnímám jako hodně intenzivní, ať už v práci s klientem nebo jako cestu samoléčby.. Děkuji!!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek